بسته
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو
  برند: SALEWA

  طناب انفرادی SALEWA 8mm مدل Auxiliary spool

  32,000 تومان
  جنس نایلون - وزن در هر متر 50 گرم - ضخامت 8 میلی متر - قیمت براساس یک متر طناب محاسبه شده - میزان تحمل طناب 14.4 کیلونیوتن(معادل تقریبی 1468 کیلوگرم)
  وضعیت: موجود

  طناب یکی از مهترین وسایل کوهنوردی است و در واقع محافظت از جان کوهنوردان و سنگنوردان را بر عهده دارد. طناب ها باید مورد تائید اتحادیه جهانی انجمن های کوهنوردی UIAA قرار گیرند. البته توصیه می شود از طناب هایی استفاده شود که دارای استاندارد اتحادیه ی اروپا (CE) نیز باشند. طناب های کوهنوردی در قطرهای مختلف ( 2 ، 4، 6 ،8 ، 9 ، 10 و 11 میلی متر ) ساخته می شوند. در سنگ نوردی طناب های با قطرهای مختلف کاربرد خاص و متفاوتی دارد. طناب ها از نظر نوع ساخت به دو دسته قابل کشش (Dynamic) و غیر قابل کشش (Static) تقسیم می شوند. تمام طناب هایی که با آنها عمل صعود از سنگ انجام می گیرد باید از نوع قابل کشش باشد.طناب انفرادی SALEWA 8mm مدل Auxiliary spool از نوع دینامیک بوده و مناسب برای صخره نوردی و سنگ نوردی می باشد. این طناب دارای استانداردهای UIAA و  EN564می باشد. هر کوهنورد ملزم است در هر برنامه ای یک طناب با قطر 8 میلی متر با طول حداقل 10 و حداکثر 15 متر به عنوان طناب انفرادی به همراه داشته باشد. وزن این طناب در هر متر 50 گرم بوده و میزان تحمل این محصول 14.4 کیلونیوتن (معادل تقریبی 1468 کیلوگرم) می باشد.


  دفترچه راهنما

  مشخصات محصول
  ضخامت 8 میلی متر
  جنس نایلون
  وزن در هر متر 50 گرم
  نوع ساخت DYNAMIC
  ميزان تحمل فشار طناب 14.4 کیلونیوتن(معادل تقریبی 1468 کیلوگرم)
  استاندارد CE (اتحاديه اروپا)، UIAA (اتحاديه جهاني کوهنوردي)
  خریداران کالای فوق محصولات زیر را نیز خریده اند

  دستکش نخی

  16,000 تومان
  جنس نخی - قابلیت کشی - سایز فری - دارای کیفیت خوب - مناسب بانوان برای رانندگی،روز مره ،حساسیت های فصلی و ... - جلوگیری از آفتاب زدگی دستها حین ورزش - فوق العاده سبک وزن و دارای جنس نرم - دارای خاصیت تنفسی