بسته
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  دوچرخه BMX Specialized مدل P.20 Pro

  3,100,000 تومان
  سال ساخت 2015 - سایز 20 - نوع ترمز لقمه ای - جنس فریم کرومولی - سیستم تعلیق Hard Tail - سایز طوقه 21 اینچ - مناسب برای بانوان و آقایان - محصول کشور آمریکا
  وضعیت: 😟 نبود موجودی 😟
  ارسال رایگان

  اﻣﺮوزه ﻣﺰاﯾﺎی ﺗﺤﺮک و ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ھﺎی ﺑﺪﻧﯽ روزﻣﺮه ﺑﺮﻛﺴﯽ ﭘﻮﺷﯿﺪه ﻧﯿﺴﺖ. ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻧﺸﺎن داده اﺳﺖ ﻛﻪ اﻓﺮاد ﻓﻌﺎل، از زﻧﺪﮔﯽ ﺳﺎﻟﻢ ﺗﺮ و ﺷﺎداب ﺗﺮی ﺑﺮﺧﻮردارﻧﺪ، ﺿﻤﻦ اﯾﻦ ﻛﻪ ﻣﻘﺎوﻣﺖ آﻧﮫﺎ در ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺗﻨﺶ ھﺎی رواﻧﯽ و ﺑﺴﯿﺎری از ﺑﯿﻤﺎرﯾﮫﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮ اﺳﺖ. ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻓﻌﺎﻟﯿﺘﮫﺎی ورزﺷﯽ ﻛﻪ دارای ﺿﺮﺑﻪ ھﺎی ﻣﻮزون و ھﻤﺎھﻨﮓ ھﺴﺘﻨﺪ ﻣﺎﻧﻨﺪ دوﯾﺪن و دوﭼﺮﺧﻪ ﺳﻮاری، ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﻨﺪ ﻣﻨﺠﺮ ﺑﻪ ﻛﺎرآﯾﯽ ﻣﻨﻈﻢ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻗﻠﺒﯽ و ﺗﻨﻔﺴﯽ ﺷﻮﻧﺪ. برای بهره وری هر چه بیشتر از این ورزش، انتخاب دوچرخه متناسب با محیط، سن و وزن ورزشکار بسیار اهمیت دارد. در وهله اول باید گفت که دوچرخه های Bmx یا دوچرخه های Time Trial بیشتر برای مصارف ورزشکارانی ساخته می شوند که به ورزش دوچرخه سواری به صورت حرفه ای می پردازند. این دوچرخه، بیشتر برای حرکات نمایشی و پرش از پله ها و موانع مورد استفاده قرار میگرد و از لحاظ سایز به دوچرخه بچه گانه شبیه است؛ چراکه، طوقهای کوچکی دارد. لاستیک این دوچرخه، دارای مقاومت بالایی بوده و بدون دنده و تک سرعته می باشد. زین آن در پائین قرار دارد تا در حرکات اکروباتیکی بتوان بهتر کنترل کرد. این دوچرخه، دارای محلی برای قرار دادن پا در دو طرف، توپی هایی در چرخ جلو و عقب می باشند تا به هنگام انجام حرکات نمایشی، فرد از آنها بهره لازم را ببرد.
  تنه آن این دوچرخه از آلیاژ کرومولی Cr-Mo ساخته شده است و دارای قامه های بلند نسبت به تنه و پدالهای پهن و فرمان خاص می باشد. جنس بدنه این دوچرخه از کرومولی می باشد. کرومولی، آلیاژی از آهن است که با کروم و مولیبدن ساخته می‌شود. این آلیاژ قوی عمر و دوام بیشتری دارد و همچنین با وزن کمتر به دوچرخه‌سوار کمک شایانی می‌کند. در ساخت دو‌شاخ این دوچرخه هم از کرومولی استفاده شده تا توان تحمل فشار‌های مختلف را داشته باشد. طوقه از آلیاژ P.20 دوجداره با عمر بالا ساخته شده. توپی ها از سری P BMX هستند که با توجه به کاربرد دوچرخه‌های BMX طراحی شده‌اند. ترکیبی که در ساخت تایرها به کار رفته مناسب برای خیابان و حرکات نمایشی است. طبق قامه کرومولی برای سطوح شیبدار و دقت در خیابان طراحی شده. گریپ‌های استفاده شده باعث کنترل بهتر دسته در دست دوچرخه‌سوار می‌شوند.

   

  مشخصات محصول
  نوع BMX
  جنس فریم Double-Butted Reynolds 520 Cr-Mo, 21" Toptube
  سایز 20
  نوع فرمان P.Series BMX, Forged Alloy, Top Load, 52mm, 22.2mm Clamp
  نوع ترمز لقمه‌ای
  نوع گریپ P.Grip BMX, W/ Flange, Pruven Material, End Plugs, 150mm
  نوع دسته Specialized P.Series BMX, Steel, 11-Degree Backsweep, 2-Degree Upsweep, 217mm Rise, 22.2mm
  رکاب Specialized P.Series, Nylon Platform W / Molded Pins, Loose Ball, 9/16
  زین P.Seat SL, 1 PC. W/ Co-Molded Alloy 25.4mm Seatpost
  تایر Specialized Compound Street, 30TPI, Wire Bead, 20x2.3
  مناسب برای اقایان-بانوان
  محصول کشور آمریکا