خرید از فروشگاه لوازم کوهنوردی کبود اسپرت علاوه بر اینکه شما را در رسیدن به کالاهای با کیفیت و اصلی کمک خواهد کرد، بسیار لذت بخش نیز می باشد.

نمایندگی های کبود اسپرت

نمایندگی های متعدد کبود اسپرت

فروشگاه تجهیزات کوهنوردی کبود اسپرت با دو شعبه فعال در کلان شهر تهران و تبریز آماده خدمتگذاری به شما کوهنوردان عزیز می باشد. افزایش شعبه ها و افتتاح آن در شهر هایی که کوهنوردان و پیمایشگران بیشتری نسبت به سایر استان ها دارد همواره در دستور کار کبود اسپرت بوده و در آینده ای نچندان دور شاهد افزایش شعبات فروشگاه های زنجیره ای کبود اسپرت خواهید بود. از برنامه های ما افتتاح شعبه مشهد در آینده ای نزدیک است که خبر های تکمیلی آن به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

مشاوره خرید لوازم کوهنوردی

مشاوره تخصصی در کبود اسپرت

یکی از دلایل ارتباط دوستانه و صمیمی بین ما و مشتریان ما که به اذعان خود آنها نیز می باشد، مشاوره تخصصی همکاران کبود اسپرت در قسمت فروش مجموعه می باشد. دلیل این امر این است که ما در انتخاب فروشنده های متخصص نهایت حساسیت را به خرج داده ایم تا مشتریان عزیز همواره بتوانند سوالات خود را قبل از خرید از مشاوران ما پرسیده و سپس نسبت به خرید اقدام نمایند. فروشنده ها در کبود اسپرت از کوهنوردان و افرادی هستند که تجربه های فراوانی را در صعود های مختلف داشته اند.

خرید اقساطی لوازم کوهنوردی

خرید اقساطی در کبود اسپرت

یکی از دغدغه های مشتریان و شما کوهنوردان عزیز در نوسانات بازار و گرانی های این روز های کشور، دشواری خرید محصولات کوهنوردی است. این مسئله همانطور که ناراحتی شما را به همراه داشته، مدیران کبود اسپرت را نیز موظف کرد تا با ارائه تسهیلات اقساطی و بدون بهره نیاز های شما مشتریان عزیز را در این مورد برطرف نماید. شما می توانید با رفتن به صفحه خرید اقساطی لوازم کوهنوردی از شرایط فروش اقساطی در کبود اسپرت آگاه شوید.

تنوع محصولات در کبود اسپرت

تنوع محصولات در کبود اسپرت

ما در فروشگاه وسایل کوهنوردی کبود اسپرت طیف وسیعی از محصولات ایرانی، چینی و اروپایی ( خارجی ) با کیفیت را دارا می باشیم. بالطبع مشتریان ما با هر سلیقه و بودجه می توانند خرید خود را با خیال راحت انجام دهند. همچنین محصولات ارائه شده در کبود اسپرت هم برای افراد مبتدی که در ابتدای ورزش کوهنوردی هستند و هم برای ورزشکاران حرفه ای و هیمالیانوردان عزیز مناسب هستند. در واقع ما نیاز های هر نو طیف و دسته از دوستان کوهنورد را تدارک دیده ایم.

گارانتی بازگشت وجه

گارانتی محصولات و بازگشت وجه

مشتریان کبود اسپرت همیشه با خیالی راحت به شعبات ما مراجعه می کنند. گارانتی محصولات و لوازم کوهنوردی در کبود اسپرت زبانزد تمامی کوهنوردان می باشد. بارها شده است که مشتریان برای مرجوع کردن کالای خود اقدام کرده و ما با کمترین دردسری، به سرعت کالا را پذیرفته و هزینه وجه را در اولین فرصت برای آنها واریز کرده ایم.

ارسال سریع

ارسال سریع در کبود اسپرت

بلافاصله بعد از ثبت سفارش مشتریان، ما نسبت به آماده سازی آن اقدام کرده و با بسته بندی مناسب و در اولین فرصت ارسال می نماییم. ارسال کالا توسط پست برای تهران بین ۱ تا ۳ روز کاری و برای شهرستان ۲ تا ۴ روز کاری می باشد. به تازگی ارسال توسط پیک نیز برای دو شهر تبریز و تهران به خدمات ارسال کبود اسپرت اضافه شده است.